CYRK

25.03.2019 r. gościliśmy w naszym przedszkolu cyrk O'bimbolando. Wszystkie dzieci – począwszy od maluchów aż do starszaków – z zapalonym tchem śledzili występy pary cyrkowców. Program artystyczny zawierał: pokazy żonglerki, akrobacji, pokazy jazdy na monocyklu, taniec – transformers. Nie zabrakło iluzji i zabawnego klauna, którego pokazy powodowały na sali śmiech i aplauzy. Dzieci chętnie angażowały się do wspólnych zabaw z klaunem Ogórkiem i artystką Roksaną. Najbardziej zapierającą dech w piersiach chwilą było, gdy artystka pojawiła się z wężem. Pokaz dostarczył dzieciom miłych wrażeń, wiele radości i zadowolenia. Za swój występ artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

tekst i foto: Marta Grabowska